Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 23:03

Дональд Трамп і Сергій Лавров зустрілися у Білому домі


Сергій Лавров (Л) і Дональд Трамп (комбіноване фото)

Голова МЗС Росії Сергій Лавров у Білому домі зустрівся з президентом США Дональдом Трампом.

Подробиці зустрічі поки невідомі.

Раніше в середу Лавров зустрівся з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном для обговорення ситуації щодо Сирії, України та інших питань.

Російський міністр прибув до США за кілька годин після того, як Трамп звільнив директора ФБР Джеймса Комі, який вів розслідування щодо можливого втручання Росії у президентську кампанію у США.

Сергій Лавров є найбільш високопоставленим російським чиновником, який мав зустріч із Трампом від часу його вступу на посаду в січні цього року.

Під час передвиборної кампанії Трамп обіцяв поліпшення відносин з Росією, але від часу вступу на посаду змінив риторику на більш традиційну для республіканців. Нині Трамп заявляє про підтримку зусиль НАТО з протидії військовій могутності та агресії Росії в Європі, від країн Балтії до України та Грузії.

Попри розбіжності щодо Сирії, вона залишається тією проблемою, щодо якої Росія і чиновники адміністрації Трампа декларують можливість працювати разом для перемоги над «Ісламською державою» та іншими екстремістськими групами.

Лавров прибуває до Вашингтона вперше від 2013 року. Він везе російський план припинення насильства в Сирії, після того, як цю угоду минулого тижня підтримали Іран і Туреччина.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG