Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 11:27

Мін’юст не підтримує законопроект №6220, документ може викликати юридичні колізії


Міністерство юстиції України

Міністерство юстиції не підтримує законопроект про запровадження заборони на розслідування раніше закритих правоохоронними органами справ. Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

У міністерстві застерігають народних депутатів від голосування за законопроект №6220 у його нинішньому вигляді.

Ухвалення документа в цілому може стати причиною серйозних юридичних колізій, додають у відомстві.

У Верховній Раді зареєстрований законопроект № 6220 про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та підстав закриття кримінального провадження. У березні документ уже пройшов перше читання. Законопроект, серед іншого, передбачає, що не підлягають внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про обставини, щодо яких ухвалене рішення про закриття кримінального провадження або існує вирок суду за тим самим обвинуваченням, що набрав законної сили.

Минулого тижня у Національному антикорупційному бюро України закликали народних депутатів не допустити ухвалення законопроекту № 6220 у чинній редакції і відхилити його. У НАБУ вважають, що цей законопроект може заблокувати розслідування антикорупційних правоохоронних органів.
Посли країн «Групи семи» в Україні вважають, що цей законопроект має корупційні ризики.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG