Доступність посилання

ТОП новини
24 Червень 2018, Київ 03:09

Бреннан: Росія вербувала агентів у США


Джон Бреннан під час слухань у Палаті представників, Вашингтон, 23 травня 2017 року

Колишній директор Центрального розвідувального управління Джон Бреннан заявляє, що Росія намагалася вербувати агентів у США під час передвиборчої президентської кампанії у 2016 році.

«Була активна розвідувальна діяльність. Ми знаємо, що хотіла зробити Росія. Вони хотіли завербувати деяких американських суб’єктів, щоб вони діяли у їхніх інтересах – за власним бажанням, або ж навіть всупереч бажанню», – заявив Джон Бреннан 23 травня під час публічних слухань у Палаті представників щодо російського впливу на президентські вибори у США.

Трансляція Голосу Америки

«Була низка контактів між Росією і американськими суб’єктами. І до того часу, як 20 січня я пішов з посаду, у мене було багато невирішених питань щодо того, наскільки успішною була Росія у своїй спробі завербувати американських суб’єктів, учасників кампанії – добровільно чи ні», – наголосив Бреннан.

У січні спецслужби США оприлюднили звіт, що, за їхніми оцінками, президент Росії Володимир Путін наказав здійснити «кампанію впливу» з метою підірвати довіру до виборчої системи США і дискредитувати суперницю Дональда Трампа Гілларі Клінтон.

Президент США Дональд Трамп та представники Кремля називають скандали навколо контактів представників теперішньої американської влади «полюванням на відьом».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG