Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 21:54

Бреннан: Росія вербувала агентів у США


Джон Бреннан під час слухань у Палаті представників, Вашингтон, 23 травня 2017 року

Колишній директор Центрального розвідувального управління Джон Бреннан заявляє, що Росія намагалася вербувати агентів у США під час передвиборчої президентської кампанії у 2016 році.

«Була активна розвідувальна діяльність. Ми знаємо, що хотіла зробити Росія. Вони хотіли завербувати деяких американських суб’єктів, щоб вони діяли у їхніх інтересах – за власним бажанням, або ж навіть всупереч бажанню», – заявив Джон Бреннан 23 травня під час публічних слухань у Палаті представників щодо російського впливу на президентські вибори у США.

Трансляція Голосу Америки

«Була низка контактів між Росією і американськими суб’єктами. І до того часу, як 20 січня я пішов з посаду, у мене було багато невирішених питань щодо того, наскільки успішною була Росія у своїй спробі завербувати американських суб’єктів, учасників кампанії – добровільно чи ні», – наголосив Бреннан.

У січні спецслужби США оприлюднили звіт, що, за їхніми оцінками, президент Росії Володимир Путін наказав здійснити «кампанію впливу» з метою підірвати довіру до виборчої системи США і дискредитувати суперницю Дональда Трампа Гілларі Клінтон.

Президент США Дональд Трамп та представники Кремля називають скандали навколо контактів представників теперішньої американської влади «полюванням на відьом».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG