Доступність посилання

ТОП новини
21 Лютий 2019, Київ 23:36

Кличко просить уряд відновити енергопостачання ТЕЦ-6, щоб увімкнути киянам гарячу воду


Віталій Кличко, міський голова Києва

Міський голова Києва Віталій Кличко закликав впровадити мораторій на відключення від газопостачання об’єктів, що забезпечують киян комунальними послугами, поки держава не проведе взаєморозрахунки з тепло- та газопостачальними підприємствами. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Усі ви знаєте про складну ситуацію, яка склалася з гарячим водопостачанням у місті. І причина – вже не тільки гідравлічні випробування. У столиці зупинили газопостачання ТЕЦ-6, яка забезпечує теплоенергією Деснянського району Києва. Я звернувся до уряду з тим, аби вирішити цю проблему – запровадити мораторій на припинення енергопостачання стратегічних об’єктів, що забезпечують населення життєво важливими послугами,» – заявив Кличко.

За його словами, відключення здійснив «Укртрансгаз» – дочірнє підприємство «Нафтогазу» – через борг, сума якого перевищує 370 млн грн, із яких 108 млн грн – непрофінансовані з державного бюджету субсидії та пільги.

Тим часом, 31 травня «Укртрансгаз» оприлюднив заяву про те, що підприємства «Київенерго» сформували заборгованість перед Укртрансгазом, яка складає більше 52% заборгованості всіх тепловиробників України.

«Київенерго» у свою чергу раніше, 23 травня, повідомляло про борги за тепло і гарячу воду з боку населення і державного бюджету з компенсації пільг та субсидій.

1 травня стартувала оновлена програма нарахування субсидій. Відтепер, зокрема, на субсидії можуть претендувати люди, що живуть у садових будинках, а соціальна норма для непрацездатних людей зросте.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG