Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 18:20

Президент Словаччини закликає Україну продовжувати реформи


Президенти України і Словаччини, Петро Порошенко й Андрей Кіска (ліворуч) на церемонії з нагоди запровадження безвізового режиму з ЄС для громадян України. Закарпатська область, 11 червня 2017 року

Президент Словаччини Андрей Кіска закликає Україну продовжувати реформи.

«Словаччина і її політики будуть підтримувати вашу державу, щоб вона прямувала до Європейського союзу, до якого ви належите», – заявив Кіска 11 червня на церемонії з нагоди запровадження безвізового режиму з ЄС для громадян України у Закарпатській області.

Президент України Петро Порошенко, який також був на церемонії, запевняв, що Київ продовжуватиме реформи.

«Чим більший прогрес ми демонструємо на шляху реформ, тим більше аргументів у мене і в українського народу з’являється для того, щоб надати Україні перспективу членства у Європейському союзі», – сказав Порошенко, зазначивши, що згідно зі статтею 49 Римського статуту, Україна є європейською державою.

11 червня набула чинності візова лібералізація для громадян України при короткотермінових подорожах українських громадян до країн ЄС і «шенгену».

Безвізовий режим стосується всіх держав-членів Європейського союзу, крім Великої Британії й Ірландії, а також країн «шенгенської зони» з-поза меж ЄС. Цей режим наразі не стосується так званих «заморських володінь» Нідерландів і Франції.

Щоб скористатися цим режимом, треба мати біометричний паспорт і, так само, як і у випадку з візовим режимом, бути спроможним на прохання прикордонних органів довести мету й умови своєї поїздки і свою платоспроможність.

Безвізовий режим дозволяє перебувати у країнах, яких він стосується, до 90 днів протягом кожних 180 днів без права працевлаштування.

НА ЦЮ Ж ТЕМУ:

«Навіть відбитків не перевірили»: перші враження від «безвізу» у соцмережах

Порошенко назвав безвізовий режим із ЄС «іншою історичною епохою»

Туск: безвізовий режим для України зближує нас​

«Безвіз» і кордон із Польщею. Маємо 8 пунктів контролю, а потрібно хоча б 30 – Логінов​

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG