Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 14:16

Багато депутатів Ради блокують реформи – посол ЄС в Україні


Голова представництва Євросоюзу в Україні, посол Юґ Мінґареллі

У Верховній Раді України є багато людей, які блокують реформи, захищаючи власні інтереси. Про це заявив посол ЄС в Україні Юґ Мінґареллі на VII Національному експертному форумі.

«Коли ми намагаємося перевірити гармонізацію українського законодавства з ЄС, то розуміємо, що в галузевих міністерствах законопроекти вже створені, вони зареєстровані в Раді, але голова комітету Ради вирішив далі не рухатися з цими законами, тому що в нього є власні інтереси, і він не хоче сприяти реформам. Це є головна проблема для України», – сказав Мінгареллі.

Він зазначив, що ЄС надає голові Верховної Ради Андрію Парубію ряд експертів для консультування стосовно того, як підвищити ефективність роботи парламенту.

«Але, крім технічного виміру, є також політична воля. Якщо її немає, тому що в Раді деякі люди перебувають, щоб захищати власні інтереси, то уряду дуже важко сприяти реформам у країні», – відзначив посол ЄС.

Раніше Мінґареллі заявляв, що Євросоюз підтримуватиме Україну фінансово й політично, а також надаватиме супровід реформ на шляху євроінтеграції. Дипломат також висловив захоплення рішучістю українців протистояти зовнішній загрозі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG