Доступність посилання

ТОП новини

Спілка журналістів Росії приєдналася до вимоги звільнення донецького блогера Васіна


Станіслав Васін (Асєєв)

Спілка журналістів Росії приєдналася до вимоги звільнення донецького блогера Станіслава Васіна (Асєєва), повідомляє кореспондент Радіо Свобода. Під час конференції ОБСЄ щодо свободи медіа, яка проходить 19-20 червня у Відні (Австрія), голова Спілки журналістів Росії Всеволод Богданов підписав ініційоване Національною спілкою журналістів України звернення до міжнародного співтовариства із закликом прояснити долю та сприяти звільненню Станіслава Васіна, який зник в окупованому Донецьку 2 червня.

Раніше до звільнення Васіна закликали базований у Нью-Йорку Комітет захисту журналістів, «Репортери без кордонів» і головний редактор Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода Ненад Пеїч. Національна спілка журналістів України звернулася з проханням до представників міжнародних місій у захопленому бойовиками Донецьку із проханням допомогти з’ясувати місце перебування блогера.

Зв'язок із донецьким блогером і автором Радіо Донбас.Реалії та інших видань Станіславом Васіним (Асєєвим) зник на початку червня. Першим про зникнення Васіна повідомив екс-депутат Єгор Фірсов. За його словами, в угрупованні «ДНР» родичам Станіслава Васіна не дають інформації про його місце перебування.

В ефірі Радіо Донбас.Реалії 14 червня Єгор Фірсов повідомив, що, за його даними, Васіна затримали саме представники угруповання «ДНР».

11 червня Служба безпеки України підтвердила зникнення Васіна у Донецьку.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG