Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 15:41

Авдіївка – без води: Донецьку фільтрувальну станцію знову знеструмлено через обстріли – ДСНС


Черга по воду в Авдіївці, 6 червня 2017

Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомляє про пошкодження 1 липня в результаті обстрілів високовольтної лінії електропередач, що призвело до припинення електропостачання Донецької фільтрувальної станції, яка централізовано забезпечує водою місто Авдіївка. Там, за даними служби, проживає близько 22 тисяч людей.

«Станом на 7 ранку електропостачання Донецької фільтрувальної станції відсутнє. Для централізованого водопостачання мешканців міста створено запас води в міському резервуарі об’ємом 4 тисячі кубометрів. Вирішується питання щодо проведення ремонтно-відновлювальних робіт за умов безпеки працівників», – йдеться у повідомленні.

Через обстріли на Донбасі система водо-, газо- і електропостачання системно виходить з ладу. Зокрема, Авдівка на Донеччині протягом червня кілька разів залишалась без води і газу. Збройні сили України і сторона підтримуваних Росією бойовиків звинувачують у цьому одна одну.

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Гуґ застеріг, що бої на сході України можуть залишити без води понад мільйон людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG