Доступність посилання

ТОП новини
20 Червень 2018, Київ 20:23

Енергетики вже почали підключати до енергозабезпечення всі раніше знеструмлені через борги об’єкти водоканалів регіону, повідомляє кореспондент проекту Радіо Свобода «Донбас.Реалії».

За словами генерального директора «Луганського енергетичного об’єднання» Володимира Грицая, у Києві відбулася нарада під головуванням віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка, де сторони фактично домовилися зробити тайм-аут для узгодження позицій.

«Домовилися, що сьогодні ми даємо команду на включення всіх об’єктів водопостачання. І сьогодні-завтра готуємо офіційним листом пропозиції щодо виходу з даної ситуації. З обґрунтуванням тих боргів, які є на сьогоднішній день, і рішеннями по цих боргах. Обласна адміністрація, в свою чергу, готує пропозиції щодо поліпшення платіжної дисципліни підприємств, що займаються водопостачанням», – розповів Володимир Грицай.

Крім цього, енергетики скасували всі заплановані на найближчі дні вимкнення електроенергії боржникам і перенесли ці дії на 1 серпня, щоб дати час усім зацікавленим структурам для вирішення проблем з боргами.

Голова військово-цивільної адміністрації Луганщини Юрій Гарбуз близько полудня 20 липня повідомив про досягнення домовленостей відновити водопостачання жителів області. Про це він написав у Facebook.

«Попереду ще багато роботи з узгодження всіх позицій. Але головне, що люди з водою!» – зазначив чиновник.

19 липня Гарбуз заявив про відсутність водопостачання для більш ніж 40 тисяч людей на Луганщині. За його словами, йшлося про 30 об’єктів соціальної інфраструктури, у тому числі – дитячу обласну лікарню.

Починаючи з 11 липня, енергетики поступово знеструмлювали об’єкти водоканалів у Лисичанську, Попасній, Старобільську, Рубіжному та Кремінній. Насосні станції Лисичанського і Попаснянського водоканалів на Луганщині «ЛЕО» (Луганське енергетичне об’єднання) почало позбавляти електропостачання через борги, через що у Сєвєродонецьку відбувались акції протесту.

Повідомлялось про знеструмлення не тільки цивільних об’єктів, але й військових. У військово-цивільній адміністрації Луганщини пропонують передати Луганське енергетичне об’єднання в управління держави.

В окремі населені пункти воду вирішили підвозити силами ДСНС.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG