Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 20:33

«Схеми»: у ГПУ кажуть, що поліція не штрафувала кортеж генпрокурора Луценка за порушення ПДР


Кортеж Юрія Луценка на зустрічній смузі

Поліція не штрафувала кортеж генерального прокурора Юрія Луценка. Про це йдеться у відповіді Генеральної прокуратури України на запит програми «Схеми».

Журналісти поцікавилися причинами систематичних порушень правил дорожнього руху кортежем генпрокурора і кількістю протоколів про порушення, складених за час перебування Юрія Луценка на посаді.

«У випадку порушень Правил дорожнього руху та оформлення працівниками Національної поліції України адміністративних матеріалів про порушення Правил дорожнього руху, вказані документи повинні надходити до Генеральної прокуратури України як власника транспортних засобів. Станом на 1 серпня 2017 року вищезазначені матеріали до Генеральної прокуратури України не надходили», – йдеться у відповіді.

Раніше речниця генпрокурора Лариса Сарган зазначила, що кортеж Юрія Луценка порушив правила дорожнього руху, не «створюючи аварійної-небезпечні ситуації», ці порушення мали «винятковий характер». «Порушення правил дорожнього руху має винятковий характер та обумовлене ситуацією на дорозі, зокрема порушенням ПДР іншими учасниками. При цьому не створюються аварійно-небезпечні ситуації для інших учасників руху на дорозі», – заявила вона.

Напередодні журналісти програми «Схеми» (спільний проект Радіо Свобода та каналу «UA:Перший») повідомили, що кортеж генерального прокурора Юрія Луценка часто порушує правила дорожнього руху, виїжджає на зустрічну смугу, розвертається через подвійну суцільну лінію.

Так, зокрема, трапилося 11 липня, коли два авто «Тойота Кемрі», якими користується очільник ГПУ, прямували до Верховної Ради на розгляд питання щодо зняття депутатської недоторканності з кількох народних депутатів, коли до засідання лишалося 10 хвилин. Те саме порушення з боку кортежу генерального прокурора журналісти фіксували ще двічі. Також журналісти зняли, як, заїжджаючи до головного управління СБУ, цей кортеж перетнув подвійну суцільну розмітку, щоб не їхати далі розвертатися на перехресті.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG