Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 16:46

Україна зацікавлена у допомозі США для посилення безпеки арсеналів – Муженко


Віктор Муженко

Начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив про зацікавленість Києва у залученні американських фахівців до заходів щодо посилення безпеки арсеналів, баз і складів. Про це він сказав на зустрічі з аташе з питань оборони при посольстві США в Україні Томасом Уоффордом.

«Збройні Сили України демонструють прогрес у реформуванні та переході на стандарти НАТО завдяки консультативно-дорадчій допомозі, яку надають американські радники, а також підготовці особового складу підрозділів за участі американських інструкторів», – зазначив Муженко 6 жовтня.

У парламентському комітеті з національної безпеки та оборони пропонують звернутися до президента України Петра Порошенка із закликом звільнити Віктора Муженка. Про це говорили 4 жовтня на засіданні комітету, присвяченому, серед іншого, інцидентові в Калинівці на Вінниччині.

Муженко ще раніше відкинув звинувачення супротивників у бездіяльності під час подій у Калинівці.

Пожежа і вибухи на складах боєприпасів біля Калинівки почалися ввечері 26 вересня. Через це з Калинівки і прилеглих сіл евакуювали понад 30 тисяч людей, були травмовані дві людини, яких госпіталізували до медичних закладів. Пожежу цього разу, на відміну від попередніх таких інцидентів, швидко локалізували і погасили, і вже на вечір 28 вересня майже всі евакуйовані змогли повернутися додому.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що в ГПУ не виключають можливості диверсії як причини пожежі і вибухів боєприпасів на арсеналі, зокрема, можливості того, що там був закладений детонатор.

Військова прокуратура Центрального регіону України розслідує справу про вибухи за статтею «диверсія».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG