Доступність посилання

ТОП новини
25 Квітень 2019, Київ 18:43

МЗС: українці не постраждали через вибух на газопроводі в Австрії


Вибух стався 12 грудня вранці, загинула одна людина, ще щонайменше 18 – постраждали

Громадян України немає серед постраждалих під час вибуху на газовій станції в Австрії, повідомляє департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Вибух стався 12 грудня вранці, загинула одна людина, ще щонайменше 18 – постраждали. Всього на станції працювали 50 людей. Поліція Австрії повідомила, що причиною вибуху і пожежі на найбільшій газорозподільної станції Австрії в районі міста Баумґартен став технічний збій.

У поліції додали, що ситуація на об’єкті, який є основним центром транзиту природного газу в Європі, контрольована.

Станція в Баумґартені розташована в Нижній Австрії на кордоні зі Словаччиною. Це один з найважливіших газорозподільних центрів у Центральній Європі, через який газ йде в північну Італію і на південь Німеччини. У 2015 році через станцію пройшло 40 мільярдів кубометрів газу.

Саме через Баумґартен в Європу йде газ із Росії (через Україну і Словаччину).

Агенція Bloomberg повідомила, що поставки газу з Австрії вже перервані в Італію, Угорщину і Словенію. Поставки газу до Німеччини поки що тривають.

У російському «Газпромі» заявили, що перерозподіляють газові потоки і роблять все, щоб поставки клієнтам йшли без перебоїв. Однак транзит газу зі Словаччини до Австрії повністю перекритий.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG