Доступність посилання

ТОП новини
19 Березень 2019, Київ 00:06

На Донбасі можливі провокації під час «святкового» перемир’я – штаб АТО


На Донбасі можливі провокації з боку підтримуваних Росією бойовиків під час новорічного та різдвяного перемир’я, заявили в прес-центрі штабу української воєнної операції на Донбасі.

Згідно з повідомленням, за даними розвідки штабу АТО, бойовики накопичили запаси боєприпасів до артилерійських систем, а також інших видів важкого та стрілецького озброєння.

«Ці закладки боєприпасів різної величини приховані неподалік лінії бойового зіткнення на найбільш потенційно гарячих напрямках. Мета створення даних арсеналів – відкриті провокації проти підрозділів Збройних сил України з метою дискредитації та ймовірні обстріли тимчасово окупованих прифронтових населених пунктів», – зазначили в штабі.

Конфлікт на Донбасі триває від квітня 2014 року. Росія неодноразово заперечувала участь своїх військових у конфлікті, про що заявляють Україна і Захід. Москва ж визнає лише присутність російських «добровольців» на Донбасі.

Цього тижня Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі оголосила черговий режим тиші з півночі 23 грудня 2017 року. Зараз мало б діяти так зване шкільне перемир’я – про яке заявила 23 серпня Контактна група. Цей режим тиші мав почати діяти з 25 серпня, напередодні початку шкільного року, і мав стати постійним. Проте про перші його порушення сторони конфлікту заявили вже через кілька хвилин після настання часу перемир’я.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG