Доступність посилання

ТОП новини
20 Квітень 2019, Київ 07:23

Агентство з повернення активів взяло в управління приміщення медіа-холдингу «Вєсті»


Влітку в бізнес-центрі «Гулівер» теж тривала операція силовиків, Київ, 14 липня 2017 року

Національне агентство з питань виявлення, розшуку й управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, взяло в управління приміщення медіа-холдингу «Вєсті» у бізнес-центрі «Гулівер» у Києві, йдеться в повідомленні на сайті відомства.

«8 лютого завдяки спільним діям Головної військової прокуратури та Національної поліції на виконання постанови слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 28 вересня 2017 року всупереч опору невстановлених осіб всі приміщення на 31, 32 і 33-му поверхах торгово-офісного комплексу GULLIVER, за адресою місто Київ, площа Спортивна, 1А, були фактично передані в управління Національному агентству», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що наразі Національне агентство передало вказані приміщення в управління компанії-управителю, відповідно до укладеного договору управління майном.

«У зв'язку з поширенням у деяких ЗМІ інформації про несумлінні дії представників компанії-управителя, останньою на місце подій викликано слідчо-оперативну групу поліції для з’ясування цих обставин у встановленому законом порядку», – вказали в агенстві.

Вранці 8 лютого головний редактор «Вєстєй» Оксана Омельченко написала у Facebook про обшуки в приміщеннях офісу медіахолдингу в Києві. За її словами, силовики не пускали журналістів на роботу.

Влітку минулого року головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив що колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко, який після повалення режиму Януковича втік до Росії, вивів 788 мільйонів доларів на рахунки кількох компаній, серед яких вказувався медіа-холдинг «Вєсті». У зв’язку із заявленою «антикорупційною операцією» правоохоронці проводили у приміщеннях холдингу обшуки. Головний редактор «Вєстєй» Оксана Омельченко тоді заявляла, що причина обшуків – низка резонансних публікацій, пов’язаних із діяльністю військової прокуратури й особисто Анатолія Матіоса.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG