Доступність посилання

ТОП новини

Олімпійський чемпіон Абраменко: перед кваліфікацією був схвильований більше


Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко
Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко

Українець Олександр Абраменко здобув «золото» на Олімпійських іграх у Пхьончхані, але досі не може в це повірити. Він розповів Радіо Свобода, що останній стрибок у фіналі був ідеальним, хоча раніше не виконував його на змаганнях.

«Стрибок оцінили у 128,5 бала, а максимальний бал – 135. Але це потрібно стрибнути на 10 балів, що практично нереально. Адже завжди є якісь похибки. Сьогодні я зробив їх мінімум, тож мені поставили високу оцінку. Найкращу в цьому сезоні», – прокоментував «золотий» виступ Олександр.

За його словами, хвилювався під час фінальних змагань менше, ніж у кваліфікації, проте все ж таки «мандраж був».

«Напередодні кваліфікації я був схвильований більше, бо цей етап пройти важче. Емоційно! Там 25 спортсменів. Вийти з кваліфікації можуть лише шість, потім ще шість – з другого етапу, якщо не змогли в першому. Тут в інший етап не проходили по три спортсмени. Але все одно постійно потрібно було виконувати чистий стрибок та набирати високу кількість балів, щоб проходити далі. І в кінці показати свій максимум», – пояснив Абраменко.

Олександр Абраменко про свою перемогу на Олімпіаді
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:28 0:00

«Золото» Олександра Абраменка – це третя нагорода вищого гатунку для України на зимових Олімпійських іграх за часи незалежності.

XS
SM
MD
LG