Доступність посилання

ТОП новини
24 Березень 2018, Київ 14:54

Порошенко і Салліван обговорили розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі


Джон Салліван

Президент України Петро Порошенко і заступник державного секретаря США Джон Салліван обговорили розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі.

Як повідомляє прес-служба Адміністрація президента, також в ході зустрічі було обговорено безпекову ситуацію на Донбасі і подальші кроки в рамках мирного врегулювання.

За повідомленням, співрозмовники порушили питання реалізації програми реформ в Україні, зокрема у рамках продовження співробітництва України з МВФ, було наголошено на важливості ухвалення законопроектів про створення антикорупційного суду та про національну безпеку України.

Заступник державного секретаря США Джон Салліван, який перебуває в Києві, сьогодні заявив, що для України важливо продовжувати боротися з корупцією.

Росія, яка подала до Ради безпеки ООН пропозицію щодо сил організації на Донбасі, домагається, щоб ці сили дислокувалися тільки поблизу лінії контакту в місцях, де працюють спостерігачі ОБСЄ, і мали за завдання тільки охорону цих спостерігачів.

Україна і її західні союзники відкинули такі обмеження і наполягають, що ці сили повинні працювати на всій окупованій території Донбасу, включно з неконтрольованою нині ділянкою українсько-російського кордону, і мати широкий миротворчий мандат.

Крім того, Київ і Захід відкидають будь-яке узгодження подробиць можливої місії ООН із бойовиками, які не є стороною мінських домовленостей про врегулювання на окупованій частині Донбасу. Обговорення можливості та умов розміщення сил ООН на окупованій території Донбасу все ще обговорюється.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG