Доступність посилання

ТОП новини
25 Березень 2019, Київ 09:42

Апеляційний суд підтвердив відмову відсторонити голову Аудиторської служби


Лідія Гаврилова під час засідання Солом'янського суду щодо обрання їй запобіжного заходу. Київ, 25 січня 2018 року

Апеляційний суд Києва підтвердив відмову Солом’янського районного суду відсторонити голову Державної аудиторської служби Лідію Гаврилову.

Суддя Олег Присяжнюк задовольнив скаргу Спеціалізованої антикорупційної прокуратури частково, однак наразі невідомо, які саме зміни внесли в рішення щодо Гаврилової. Повний текст ухвали мають оголосити 6 березня 2018 року.

«Задовольнити частково… Постановити нову ухвалу, якою клопотання детектива про відсторонення підозрюваної Гаврилової Лідії Володимирівни від посади голови Державної аудиторської служби України залишити без задоволення», – сказав суддя.

23 січня детективи НАБУ повідомили Гавриловій про підозру в незаконному збагаченні в розмірі близько 10 мільйонів гривень та декларуванні недостовірних даних. За даними слідства, посадовець упродовж 2015-2017 років отримала у власність активи, законність підстав набуття яких не підтверджена доказами, та вартість яких значно перевищує її законні доходи.

У НАБУ зазначили, що мова йде про придбані квартиру та два паркомісця в Києві, позашляховик, дороговартісні меблі, техніку, золоті зливки, а також 112,8 тисячі доларів та 8,5 тисячі євро готівкою.

25 січня Солом’янський районний суд Києва обрав Гавриловій запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання до 25 березня.

29 січня Солом’янській райсуд Києва відмовив Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі у задоволенні клопотання щодо відсторонення від посади голови Державної аудиторської служби Лідії Гаврилової.

Сама Гаврилова заявила, що справа проти неї є «помстою» з боку представників НАБУ. За її словами, знайдене в неї під час обшуку майно «в жодному разі не є хабарем». Вона пояснила, що золоті зливки є подарунками, а валюту в неї зберігали родичі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG