Доступність посилання

ТОП новини
18 Квітень 2019, Київ 13:18

158 людей захворіли на кір за тиждень на Закарпатті – ОДА


158 людей захворіли на кір за тиждень на Закарпатті, повідомив департамент охорони здоров’я Закарпатської обласної держадміністрації.

У відомстві зазначили, що це на сім відсотків більше, ніж за тиждень до цього, коли зафіксували 148 випадків захворювання на цю хворобу.

Згідно з повідомленням захворіли 127 дітей (81%) та 31 дорослий (19%). Рівень госпіталізації становить 76%.

«Збільшення випадків кору відбулося за рахунок вікових груп один-чотири роки та п’ять-дев’ять років», – констатують в Закарпатській ОДА.

27 лютого керівник Центру громадського здоров’я МОЗ Володимир Курпіта заявляв, що ситуація в Україні із захворюваністю на кір стабілізувалася.

Кір легко передається від людини до людини, поширюється при кашлі, тісних особистих контактах. Вірус залишається активним і живе в повітрі або на інфікованих поверхнях протягом 2 годин. Спочатку хворий відчуває ознаки звичайної застуди: нежить, температуру, кашель, приблизно через тиждень з’являється висип (спочатку на голові, далі – на верхній та нижній частинах тулуба). Серед ускладнень, які викликає кір, – ураження нервової системи (енцефаліт), пневмонія, отит, втрата зору.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG