Доступність посилання

ТОП новини
26 Червень 2019, Київ 03:19

У Міненерго оголосили про завершення кризової ситуації через газ


Кризовий комітет при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України оголосив про завершення кризової ситуації, повідомив радник міністра енергетики та вугільної промисловості Максим Білявський у Facebook.

«Кризовий комітет при Міненерговугілля щойно ухвалив рішення оголосити про завершення кризової ситуації, перехід в штатний режим роботи з 7 березня 2018 року», – написав Білявський.

28 лютого компанія НАК «Нафтогаз України» повідомила про перемогу в Стокгольмському арбітражі над російським газовим монополістом, компанією «Газпромом» у суперечці щодо компенсації на суму 4,63 мільярда доларів за недопоставлені «Газпромом» обсяги газу для транзиту. «Газпром» заявив про незгоду з рішенням Стокгольмського арбітражу, у компанії оголосили про початок процедури розірвання контрактів з НАК «Нафтогаз України» на поставку й транзит газу.

1 березня у компанії «Укртрансгаз» заявили про низький тиск у магістральних газопроводах на вході в українську ГТС і додали, що падіння тиску на вході системи ускладнює його транзит і споживання. Уряд запровадив національний план дій в енергетиці щодо обмеження споживання природного газу.

3 березня в компанії «Укренерго» заявили, що зниження тиску газу в ГТС на 20% не вплинуло на стабільність енергосистеми. Президент Петро Порошенко, зі свого боку, повідомив, що ситуація з газопостачанням в Україні стабілізувалася.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG