Доступність посилання

ТОП новини
25 Квітень 2019, Київ 23:20

Організація «Стоп корупції» заявляє про побиття активіста з Чернівців


Громадська організація «Стоп корупції» заявляє про побиття активіста проекту з Чернівців Валерія Аіріні.

В організації стверджують, що на нього напали четверо чоловіків. За словами голови чернівецького осередку організації Миколи Петіченка, коли Аіріні виходив з дому, «на нього накинулися спритники із арматурою».

«Ми з‘ясовуємо усі обставини нападу. Однак пов‘язуємо цю жорстоку криваву розправу виключно із професійною діяльністю Валерія. Останнім часом він як громадський активіст та журналіст почав проводити низку розслідувань щодо корупційної діяльності правоохоронців регіону. Ідеться про прокуратуру та митницю. Ми більш ніж упевнені, що нашого колегу замовили місцеві правоохоронці-корупціонери», – цитує Петіченка прес-служба організації у Facebook 7 березня.

Петіченко заявляє, що в Аіріні діагностували струс мозку, його шпиталізували.

«Ми з Валерієм якраз готувались до прес-конференції, на якій хотіли озвучити журналістам усі факти корупції, які нам у ході розслідувань вдалось викрити у прокуратурі та митниці. У злочинних схемах фігурують прізвища перших осіб відомств. І сьогодні (7 березня – ред.) ми якраз обдзвонювали та запрошували представників ЗМІ на прес-конференцію з цього приводу», – сказав голова чернівецького осередку організації.

Він стверджує, що нападники передали Аіріні «вітання від Ігоря Васильовича». Петіченко зазначив, що саме так звати першого заступника прокурора Чернівецької області Мустецу.

Прокуратура і поліція Чернівецької області наразі не коментували інформацію про побиття активіста.

Міжнародна антикорупційна організація Transparency International оприлюднила 21 лютого звіт щодо рівня сприйняття корупції в різних країнах світу. Україна в рейтингу за 2017 рік отримала 30 балів (0 балів – найгірший можливий показник, 100 – найкращий), таким чином піднявшись у порівнянні з попереднім роком на один рядок у рейтингу (2016-го Україна мала 29 балів). Україна посіла 130–134-е місце.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG