Доступність посилання

ТОП новини

Ситник про розслідування «Нового времени»: ми цю ситуацію бачили ще до статті


Директор НАБУ Артем Ситник

Національне антикорупційне бюро України розслідує можливі зловживання в оборонній сфері, про які писало видання «Новое время», заявив директор НАБУ Артем Ситник.

«Це провадження відкрите, здійснюється розслідування. Ми цю ситуацію бачили ще до статті. Фактично збіглися вихід цієї статті і реєстрація провадження», – сказав Ситник.

Читайте також: Пашинський проти «Нового времени»: що відбувається із закупівлями для армії?

12 квітня головний редактор журналу «Новое время» Віталій Сич заявив про тиск після публікації розслідування, фігурантами якого є народний депутат Сергій Пашинський і заступник голови РНБО Олег Гладковський.

За словами журналіста, у статті йшлося про те, що, на думку багатьох джерел, вони є головними бенефеціарами схем як при держзамовленні військово-промислового комплексу, так і продажу за кордон продукції ВПК і покупці за кордоном військової техніки.

11 квітня видання «Цензор.нет» опублікувало статтю Пашинського, який заявив про підготовку позову до суду на видання «Новое время». Крім того, він пообіцяв звернутися до відомих українських громадських організацій, які займаються моніторингом діяльності ЗМІ та журналістської етики, з проханням дати оцінку таким діям видання «Новое время» та журналіста Івана Верстюка.

13 квітня народний депутат Сергій Пашинський, коментуючи заяви про погрози, закликав головного редактора видання Віталія Сича звертатися до правоохоронців. Крім того, Пашинський заявив, що стаття в журналі «Новое время» – це «атака на спроби України підвищити обороноздатність армії».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG