Доступність посилання

ТОП новини
22 Лютий 2019, Київ 16:08

РНБО планує запровадити нові санкції проти Росії


Порошенко: ми скоординуємо нові санкції, які запроваджуються, із санкціями США проти громадян і юридичних осіб Російської Федерації

Рада національної безпеки і оборони України розглянула рішення про запровадження нових санкцій проти Росії, а також питання продовження санкцій, які існують у зв’язку з анексією Криму та конфліктом на Донбасі, повідомила прес-служба Адміністрації президента.​

«Своїм сьогоднішнім рішенням ми скоординуємо нові санкції, які запроваджуються, із санкціями Сполучених Штатів Америки проти громадян і юридичних осіб Російської Федерації. Вони пов’язані як із застосуванням хімічної зброї в центрі Європи – РФ у Великій Британії, так і з проведенням незаконних виборів президента на території окупованого Криму», – заявив Порошенко.

6 квітня Міністерство фінансів США застосувало нові санкції щодо 26 росіян, зокрема семи російських бізнесменів і 17 високопоставлених чиновників Росії, а також щодо 15 компаній, у томи числі щодо 12 компаній, якими володіють або які контролюють ці бізнесмени чи чиновники.

Серед тих, проти кого запровадили санкції, – бізнесмен Олег Дерипаска, керівник «Газпрому» Олексій Міллер і міністр внутрішніх справ Володимир Колокольцев, Ігор Ротенберг.

Після цього Порошенко заявив, що очікує від РНБО на комплексні пропозиції щодо синхронізації українського та американського санкційних режимів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG