Доступність посилання

ТОП новини

Отруєння в Черкасах: після перевірок виявлені «окремі порушення»


У Держпроспоживслужбі заявляють, що після отруєння 53 дітей в Черкасах провели перевірку, виявлені «окремі порушення».

Як повідомляють у відомстві, після позапланових перевірок школи і підприємства, яке постачає воду у цей навальний заклад, «виявлені окремі порушення вимог у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів та санітарного законодавства».

Водночас у Держпродспоживслужбі також додають, що у пробах ґрунту, води питної з водопровідної мережі і з кулерів відхилень від гігієнічних нормативів не виявили.

Експерти також додають, що впродовж 5-8 травня аварійних ситуацій на промислових підприємствах Черкас не було.

За даними ДСНС, 8 травня на території загальноосвітньої школи № 8 у Черкасах під час проведення шкільної лінійки відчули погіршення самопочуття і стали непритомніти учні школи (2-9 класи). Всього на лінійці були присутні 424 учні. Спочатку у ДСНС повідомляли про госпіталізацію 42 дітей через, за попередніми даними, отруєння невідомою речовиною.

10 травня у Міністерстві охорони здоров’я України заявили, що на лікуванні внаслідок отруєння перебувають 54 дитини та четверо дорослих (три вчительки та техпрацівниця Черкаської ЗОШ №8). Стан більшості пацієнтів медики оцінюють як задовільний, однак одна з жінок залишається у відділенні інтенсивної терапії.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням», причини погіршення стану здоров’я дітей встановлюютьс

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG