Доступність посилання

ТОП новини
23 Липень 2019, Київ 03:28

Кличко розповів, коли в Києві увімкнуть гарячу воду


Мер Києва Віталій Кличко

Тривала відсутність гарячої води у деяких районах Києва пов’язана з гідравлічними випробуваннями, які технологічно необхідні для якісної підготовки до наступного опалювального сезону, заявив міський голова Києва Віталій Кличко в ефірі Радіо Свобода. Він зазначив, що гаряче водопостачання увімкнуть після закінчення цих процесів.

«Це пов’язано з гідравлічними випробуваннями, які зараз проводять перед опалювальним сезоном. У кожному районі це по-різному. У деяких районах через тиждень можуть дати (гарячу воду – ред.), а в деяких районах ще нам потрібно буде кілька тижнів для того, щоб завершити випробування», – сказав він.

Крім того, додав Кличко, ще однією причиною тривалої відсутності гарячої води є перехід «Київенерго» до комунальної власності.

«Зараз перехідний період, ми забираємо «Київенерго» під управління міста Києва. Тому в цьому напрямку – перехідний період, але переконаний у тому, ми робимо все, для того щоб якомога швидше гаряча вода була», – пояснив міський голова.

Читайте також –​ Сезон холодного душу: чому українцям щороку відключають гарячу воду

27 квітня в КМДА заявили, що у 8 з 10 районів Києва вимкнуть гарячу воду до 1 червня.

Щороку в Києві відбувається вимкнення гарячої води задля проведення щорічних гідравлічних випробувань теплових мереж. Часто споживачі повідомляють, що вимкнення гарячої води триває довше анонсованих місцевою владою строків.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG