Доступність посилання

ТОП новини

На Київщині у прокурора знайшли порушень у декларації на 1,7 мільйона гривень – #Точно


Прокурор Київської області Вадим Чуйков вказав недостовірну інформацію у власній електронній декларації за 2015 рік на 1,7 мільйона гривень, йдеться у висновку Національного агентства з питань запобігання корупції, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

Зокрема, 29-річний прокурор не вказав у декларації 910 тисяч гривень, отриманих від продажу елітного автомобіля Mercedes-Benz ML350 2008 року, дві земельні ділянки в Києві загальною площею 814 метрів квадратних, а також корпоративні права дружини у фірмі «Гольфстрім – правова група» на 40 тисяч гривень. Крім того, він не задекларував 141,6 тисячі гривень страхових виплат дружини.

У поясненнях НАЗК прокурор Вадим Чуйков зазначив, що не знав про доходи дружини, а землю 2008 року зареєстрував батько, однак не сказав про це.

За результатами перевірки в НАЗК дійшли висновку про недостовірну інформацію в декларації прокурора Київської області Вадима Чуйкова, а також про його незаконне збагачення і вирішили надіслати матеріали до генеральної інспекції Генеральної прокуратури України.

Перевірка декларації тривала протягом 2017-2018 років.

Раніше проект #Точно повідомляв, як прокурор Закарпатської області Іван Цар намагався приховати від НАЗК майна на півмільйона гривень.

XS
SM
MD
LG