Доступність посилання

ТОП новини

Новий законопроєкт про двопартійну підтримку України внесли в Конгрес


Депутат Конгресу від Демократичної партії, співголова групи підтримки України у Конгресі Марсі Каптур (Огайо) 26, 2019
Депутат Конгресу від Демократичної партії, співголова групи підтримки України у Конгресі Марсі Каптур (Огайо) 26, 2019

Резолюцію на підтримку України та українського народу внесла на розгляд Конгресу так звана група підтримки України у Палаті представників. Вона покликана продемонструвати американську солідарність з Україною в час російської агресії, що не припиняється. Її ухвалення в день початку офіційного судового процесу у справі імпічменту президента Дональда Трампа свідчить про те, що підтримка України залишається високо на порядку денному в американській політиці.

«В час, коли російська демократія, на жаль, руйнується на наших очах, коли президент Путін нещодавно загарбав владу, Україна продовжує вживати заходів для посилення своїх демократичних інститутів.

Успіх України підсилить інтереси національної безпеки США в регіоні та в усьому світі
Заява конгресменів


Як члени Конгресу, ми вітаємо стійкість і досягнення українського народу в умовах російської агресії. Успіх України підсилить інтереси національної безпеки США в регіоні та в усьому світі», заявили законодавці української групи у Палаті представників США.

«Цей дуже важливий і вчасний крок підтверджує стратегічний інтерес Сполучених Штатів у зміцненні свободи та демократії в Європі – досягнення, яке неможливе без підтримки Сполученими Штатами України в боротьбі проти російської агресії», йдеться у повідомленні конгресменів.

Резолюцію внесли на розгляд Конгресу в день, коли у Сенаті офіційно зачитали статті імпічменту президента США, що дало старт судовому процесу в цій справі.

Серед ініціаторів резолюції – співголови групи підтримки України у Конгресі Марсі Каптур (Огайо), Енді Гаріс (Мериленд), Майк Квілі (Іллінойс), Браян Фіцпатрик (Пенсильванія).

«Будучи співголовами двопартійної української групи у Конгресі, ми раді представити цю двопартійну резолюцію, що підтверджує підтримку США українського народу та українського демократичного напрямку, вільного від російського злочинного впливу, – мовиться у заяві конгресменів.

Оригінал матеріалу читайте на сайті «Голосу Америки».

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG