Доступність посилання

ТОП новини

​​«Який канал – такі й зірки»: соцмережі про Оксану Марченко на «1+1»


Журналісти «Телевізійної служби новин» виступили проти участі в шоу «Танці з зірками» на телеканалі «1+1» Оксани Марченко – телеведучої, дружини лідера проросійської організації «Український вибір» Віктора Медведчука. Чи підтримали колектив «ТСН» у соцмережах? Та чи знайшлись захисники у Оксани Марченко?

8 серпня звернення опублікував у себе на сторінці у Facebook кореспондент «ТСН» Іван Гребенюк. До звернення долучені фото підписів 34 його колег.

«Ми, журналісти «Телевізійної служби новин», дізналися про те, що в найближчому сезоні шоу «Танці з зірками» на «1+1» може взяти участь Оксана Марченко. ​Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним. Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму», – мовиться у заяві.

Заяву активно поширювали у соцмережах колеги Івана Гребенюка. Телеведуча каналу Соломія Вітвіцька пише: «Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука Оксани Марченко в ефірі нашого телеканалу».

Ввечері 8 серпня на сайті tsn.ua з'явилася реакція керівництва «1+1 медіа» на заяву колективу «ТСН».

«Ми неодноразово заявляли, що робота служб інформації в «1+1 медіа» будується виключно на принципах редакційної свободи і неупередженості. Журналісти мають право висловлювати свою думку, в тому числі і з приводу рішень каналу. Проте хотів би відзначити, що в проекті «Танці з зірками» беруть участь найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, незалежно від своїх політичних поглядів і переконань. Як показують результати досліджень, серед тих, кого було б цікаво побачити глядачам на паркеті, в тому числі і Оксана Марченко. Впевнені, серед 14 пар учасників кожен зможе знайти собі фаворитів», – заявив гендиректор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко.

«​Поставитись із розумінням...»​

Реакція керівництва телеканалу розлютила деяких користувачів соціальних мереж.

Член ради «Реанімаційного пакету реформ» Віктор Таран вважає, що участь Оксани Марченко у шоу «Танці з зірками» свідчить про встановлення контролю Віктора Медведчука над українськими ЗМІ.

Журналістка видання «Новое время» Христина Бердинських також підтримала колег із «ТСН»​.

Політолог Олексій Мінаков пише: «Дати ляпаса Медведчуку не вийде. А так хотілося...»​.

Заступниця головного редактора газети «День»​ Анна Шеремет вважає, що поява Оксани Марченко на «1+1»​ ​–​ доказ повернення епохи «темників»​.

Дописувачка Вікторія Козаченко називає вчинок команди «ТСН» «тестом на охайність».

А дехто просто жартував:

Хто підтримав Оксану Марченко? Або не підтримав «ТСН»?

Із насмішкою та неприхованим сарказмом на заяву співробітників «ТСН» відповіла екс-депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко. На думку Бондаренко, статус дружини Віктора Медведчука не повинен впливати на ставлення медійників до Оксани Марченко.

Їй одразу відповів політолог Олексій Голобуцький. На його думку, в українській політиці скоро має замкнутись нове коло.

«Який канал – такі й зірки», – пише акторка театру та кіно Римма Зюбіна.

Дехто ж у контексті скандалу із Оксаною Марченко виступив із критикою телеканалу «1+1»:

Та ставив під сумнів щирість заяви команди «ТСН»:

Оксана Марченко та Віктор Медведчук наразі не коментували позицію журналістів «ТСН».

НА ЦЮ Ж ТЕМУ:

Журналісти ТСН виступили проти участі Оксани Марченко в шоу на «1+1»​

«Хай тоді фільм не виходить взагалі» – соцмережі про стрічку «Стус» без Медведчука​

Партія Рабіновича – не кінцева мета Медведчука

Шанси Віктора Медведчука потрапити до Верховної Ради: оцінки аналітиків​

Медведчук: не вважаю Росію агресором​

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG