Доступність посилання

ТОП новини

Президент США Джордж Буш прибув із державним візитом до України


Його літак приземлився на летовищі Бориспіль у понеділок пізно ввечері. Цього ж дня ліві сили влаштували в Києві протест проти візиту до України Президента США і проти вступу України до НАТО. Тим часом радник Джорджа Буша з національної безпеки Стівен Гадлі заявив на борту літака Президента США, яким він летів із візитом до Києва, що Буш «твердо просуватиме» надання Україні і Грузії Плану дій для членства в НАТО на саміті в Бухаресті 2–4 квітня. Офіційні заходи за програмою візиту Джорджа Буша до України відбудуться в вівторок.


Його літак приземлився на летовищі Бориспіль у понеділок пізно ввечері.

Цього ж дня ліві сили влаштували в Києві протест проти візиту до України Президента США і проти вступу України до НАТО.

Тим часом радник Джорджа Буша з національної безпеки Стівен Гадлі заявив на борту літака Президента США, яким він летів із візитом до Києва, що Буш «твердо просуватиме» надання Україні і Грузії Плану дій для членства в НАТО на саміті в Бухаресті 2–4 квітня.

Сполучені Штати вважають за «дуже, дуже, дуже важливе», щоб країни – члени НАТО схвально сприйняли прагнення України і Грузії приєднатися до Північноатлантичного союзу і допомогли їм рухатися в цьому напрямку, заявив чільний радник Президента США.

Офіційні заходи за програмою візиту відбудуться в вівторок.

Розпочнеться все на ґанку Секретаріату Президента України на Банковій. Там відбудеться офіційна церемонія зустрічі Віктора Ющенка і Джорджа Буша, що продовжиться розмовою віч-на-віч.

Потім почнуться українсько-американські переговори в розширеному складі, які, як очікується, завершаться підписанням двосторонніх документів.

Близько полудня Віктор Ющенко дасть офіційний сніданок на честь Президента США.

Після цього відбудеться церемонія покладання квітів до Меморіалу пам’яті жертв Голодомору дружинами президентів Катериною Ющенко і Лорою Буш. Потому голови держав із дружинами відвідають Національний заповідник «Софія Київська».

Також Президент США Джордж Буш разом із дружиною Лорою Буш побувають у київській школі №5 і покладуть квіти до могили Невідомого солдата в парку Слави.

Близько 17-ї години вівторка Президент США вирушить із України.

Візит відбувається за надзвичайних заходів безпеки.

Спецпідрозділи й міліція перекрили вулиці поблизу готелю, де зупиняються американські керівники.

Правопорядок у Києві під час візиту Джорджа Буша охоронятимуть 5 тисяч міліціонерів.

Крім того, за повідомленням МВС, у центрі столиці України буде обмежений рух транспорту – деякі вулиці перекриють.

Матеріали до теми:

• Візит Джорджа Буша до України • Буш у Києві: перспективи та очікування • Антинатовські протести розпочалися в Києві •&nbspДжордж Буш: Приєднання України до НАТО – це добра політика •&nbspБуш у Києві: перспективи та очікування •&nbspВізит Президента США до Києва •&nbspДо київського візиту президента Буша
XS
SM
MD
LG