Доступність посилання

ТОП новини

Блокада Верховної Ради триває


Парламент не зміг навіть розпочати роботу. Фракція БЮТ блокувала трибуну вимагаючи, як і учора, першочергового розгляду змін до державного бюджету.

За словами бютівця Андрія Шкіля, «ухвалено рiшення про цiлодобове блокування». Депутати ночували у сесiйнiй залi з вiвторка на середу i мають намiр чергувати в нiч на четвер.

Натомість фракція Партії Регіонів заявила, що може покинути сесійну залу і надати тим самим можливість коаліції проголосувати за зміни до бюджету чи інші важливі для неї законопроекти.

Самі ж регіонали братимуть участь у голосуванні лише, якщо першим питанням розгляду буде звіт Уряду.

Фракція НУНС наполягає на тому, щоб у запропонованому Кабінетом Міністрів проекті змін до головного кошторису країни були враховані пропозиції Президента, щодо збільшення фінансування на виконання програми доступного житла, збільшення бюджету оборонної галузі, агропромислового комплексу та сфери охорони здоров’я.

Верховна Рада не змогла сьогодні розглянути жодного законопроекту.

Закриваючи засідання, спікер Арсеній Яценюк сказав, що продовжуватиме вести переговори окремо з керівниками фракцій з тим, щоб досягти можливого компромісу.

Президент уже звернувся до народних депутатів із проханням не йти у відпустку поки не буде ухвалено змін до бюджету і законів щодо судової реформи.

(Прага-Київ)(Прага-Київ)

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG