Доступність посилання

ТОП новини

Вотум недовіри урядові не пройшов


Постанова про недовіру Кабінетові Міністрів не набрала у Верховній Раді необхідних 226 голосів. За ухвалення цієї постанови проголосували 174 народні депутати з 256 зареєстрованих у сесійній залі. Проти – 32 народні депутати, утримався 1 і 49 не голосували.

Зокрема, за недовіру урядові голосували 172 народні депутати фракції Партії регіонів і 2 депутати від блоку «Наша Україна – Народна самооборона» – члени «Єдиного центру» Віктор Тополов і Юрій Бут.

Серед регіоналів проголосували проти Анатолій Кінах та Віталій Хомутинник, утримався Олександр Пеклушенко.

Фракції БЮТ, КПУ та Блоку Литвина не голосували у повному складі.

Таким чином, наголосив Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк, уряд отримав свій вотум довіри.

«Дуже важливе те, що сьогоднi Кабiнет Мiнiстрiв України пiдтвердив свiй вотум довiри. Отже, Юлiя Володимирiвна, вiдповiдальнiсть на Вас i далi залишається», – пiдсумував результати голосування голова Верховної Ради Арсенiй Яценюк.

Перед голосуванням спiкер попередив депутатiв, що це полiтичне голосування, i вiн не проводитиме його повторно, навiть якщо цього вимагатимуть депутати.

Розгляд питання про недовіру уряду було ініційовано депутатами фракції Партії регіонів, із критикою на адресу Кабінету Міністрів виступив депутат від цієї фракції Микола Азаров.

********
20 червня члени фракції Партії регіонів Олександр Лавринович, Олена Лукаш і Олександр Єфремов запропонували парламенту ухвалити резолюцію про недовіру Кабінету Міністрів.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG