Доступність посилання

ТОП новини

Сара Пейлін полонила З’їзд Республіканської партії США


Сара Пейлін на з’їзді Республіканської партії. 3 вересня 2008р.
Сара Пейлін на з’їзді Республіканської партії. 3 вересня 2008р.

Нью-Йорк – У Сполучених Штатах завершується з’їзд Республіканської партії у місті Сент-Пол, Міннесота. Делегати висунули сенатора Джона МакКейна своїм президентським кандидатом на осінніх виборах цього року. Губернатор Аляски Сара Пейлін стала кандидатом на віце-президента США від республіканців.

Виступ президента Джорджа Буша делегати, як і решта країни, бачили лише на екрані у залі з’їзду. Він особисто не був присутній там. Це пояснюють тим, що, по-перше, на тлі буревію «Ґустав», евакуації двох мільйонів мешканців міст на узбережжі Мексиканської затоки і важкого повернення до покинутих домівок, республіканці не бажали святкувати.

Друга причина – політична. Оточення Джона МакКейна повсякчас підкреслює, що сенатор самодостатній і самостійний політичний діяч, що він не потребує підтримки Буша, він має власний політичний доробок і далеко не завжди і не в усьому погоджується з президентом. Тим більше, що Буш втрачає популярність, як, зрештою, завжди буває з президентами наприкінці другого терміну у Білому домі. Та й сам Буш у промові наголосив, що «Джон – незалежна людина. Він не боїться казати, коли з чимось незгодний. Повірте мені, я знаю це на власному досвіді».

Разом з тим, Джордж Буш зауважив, що світ переживає складний час. «Ми живемо у небезпечному світі, тож ми потребуємо президента, який засвоїв уроки (ісламських терактів) 11 вересня 2001-го року, а саме: для захисту Америки ми мусимо наступати, зупиняти напад перед тим, як він станеться і не очікувати нового удару. Людина, яка нам потрібна – це Джон МакКейн», – сказав Буш.

Виступ Сари Пейлін – кандидата на віцепрезидента глибоко надихнув не лише учасників З’їзду Республіканської партії

Губернатора Аляски Сару Пейлін, кандидата на віце-президента, делегати республіканського з’їзду нагородили овацією за її блискуче виголошену промову. Вона, ще вчора мало кому відома, нині стала популярною, і не лише серед республіканців.

Людям подобається ця молода жінка з нової генерації. Вона приваблює рішучістю, сміливістю, вправністю, спортивністю, тим, що, маючи п’ятьох дітей, вона може бути державним діячем, а ще бігати марафонські дистанції, рибалити, полювати. Вона поборює корупцію у лавах власної партії, здійснює реформи, скорочує податки на Алясці. Виступ Сари Пейлін справив враження на делегатів щирістю почуттів і практичністю підходу до проблем, що стоять перед Америкою.
Джон МакКейн і Сара Пейлін


Джон МакКейн у четвер виголосить програмну промову

Вже відома головна тему виступу сенатора Джона МакКейна – кандидата на президента від Республіканської партії. Це війна в Іраку. Там якраз щойно сталася подія, яку передбачав МакКейн, свого часу вимагаючи збільшення кількості американських військ в Іраку. У понеділок американська армія, зважаючи на те, що провінція Анбар цілковито стабілізована, передала усі повноваження там іракському урядові. Це та сама провінція Анбар, що була центром повстанського терористичного руху. Отож, через п’ять років після повалення диктаторського режиму Ірак явно відновлює стабільність.

Ця подія виключно важлива для МакКейна, бо його розходження з Бараком Обамою, кандидатом від Демократичної партії, найбільші саме навколо проблеми Іраку. Обама від самого початку виступав проти війни, а нині обстоює якнайшвидше виведення військ звідти. МакКейн – за те, щоб лише після вирішальної перемоги вивести війська з Іраку.

(Нью-Йорк – Київ – Прага)

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG