Доступність посилання

ТОП новини

Пропрезидентським силам треба об’єднатися у Блок Ющенка – Костенко


Лідер Української народної партії Юрій Костенко вважає, що пропрезидентським силам для ефективної участі у виборах треба об’єднатися у Блок Ющенка.

Про це йдеться у коментарі Юрія Костенка з приводу ініціативи партії «Народний Союз «Наша Україна» щодо створення єдиної пропрезидентської партії для участі в можливих дострокових виборах.

«Під час виборів займатися партійним будівництвом безперспективно», – зазначив Юрій Костенко.

«У цей час треба розгортати штаби, займатися агітаційною роботою. Поринути замість цього в юридичні процедури ліквідації політичних партій, що мають влитися в ту «єдину», творення засадничих документів та обрання керівництва цієї партії, – це стопроцентно програти вибори», – наголошує Юрій Костенко.

Лідер Української народної партії зазначає, що «реалізація Президентом Ющенком української політики можлива за умов об’єднання усіх державницьких сил, але жодним чином не залежить від того, чи вдасться загнати всіх в одну партію, хай і президентську за назвою».

Найбільш ефективним форматом участі у виборах пропрезидентських сил Юрій Костенко вважає «Блок Віктора Ющенка із залученням всіх громадських організацій і політичних партій, що стоять на проукраїнських позиціях».

«До речі, як у блоці НУНС, так і поза його межами таких залишилося не так уже й багато», – зауважив Юрій Костенко.

********
У понеділок, 22 вересня, політична партія «Народний Союз «Наша Україна» оприлюднила заяву, у якій ініціювала проведення всеукраїнського об’єднавчого з’їзду національно-демократичних сил.

У документі зазначається, що «нашоукраїнці» вважають, що всі, для кого цінності незалежності і свободи важливіші за особисті чи групові інтереси, мають об’єднатися навколо Президента України Віктора Ющенка як гаранта національної державності і «Нашої України» як єдиної реальної сили, що відстоює українські інтереси у нинішній Верховній Раді.

З огляду на це «Наша Україна» ініціює проведення всеукраїнського об’єднавчого з’їзду, який дасть можливість об’єднатися як цілим партіям, так і окремими політикам чи громадським діячам у єдину потужну національно-демократичну силу, здатну протистояти «кремлівсько-олігархічному реваншу».

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG