Доступність посилання

21 Жовтень 2017, Київ 10:11

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк закрив сьогоднішнє пленарне засідання. За словами спікера, знову депутати мають зібратися на 10:00 у вівторок, 28 жовтня.

На вихідні парламент у рамках робочої групи має намір погодити 6 внесених до Верховної Ради законопроектів з мінімізації впливу світової фінансової кризи на українську економіку, розробивши єдиний законопроект.

У понеділок, 27 жовтня, спікер має намір провести нараду з міністром фінансів і представниками відповідної робочої групи, щоб узгодити цей законопроект.

Сьогодні ж Верховна Рада ухвалила рішення працювати наступного тижня в пленарному режимі, щоб мати можливість розглянути заходи щодо мінімізації впливу світової фінансової кризи. За відповідний проект постанови проголосували 368 депутатів за 226 необхідних.

Перед цим БЮТ розблокував трибуну і президію парламенту, які блокував четвертий день поспіль, вимагаючи першочергового розгляду заходів з мінімізації впливу світової фінансової кризи на економіку України.

Система «Рада» була пошкоджена, але вже працює

Прес-секретар голови Верховної Ради Андрій Жигулін підтверджує, що система «Рада» дійсно була пошкоджена, але на даний момент вона відремонтована і працює у нормальному режимі.

За його словами, були пошкоджені 46 пультів для голосування, зокрема в депутатів Партії регіонів та НУНС.

Речник спікера парламенту показав монети по 5 копійок, шматочки фольги, скріпку і шматки паперу, які вийняли з місць для голосування працівники апарату Верховної Ради.

Відповідаючи на запитання, хто саме пошкодив систему «Рада», Жигулін зазначив: «Це зробили ті, хто тут ночував».

Вночі у приміщенні парламенту перебували представники фракції БЮТ.

У блоці Тимошенко звинувачення в спробах пошкодити систему для голосування назвали провокацією.

«Нiхто нiчого не ламав, це якась провокація», – заявив бютівець Сергiй Мiщенко.

За його словами, сьогодні вранцi перед початком пленарного засiдання технiчнi працiвники апарату Верховної Ради справдi перевiряли систему для голосування, оскiльки не спрацювала одна картка для голосування в секторi БЮТ.

Ранiше депутат Партiї регiонiв Ганна Герман заявила, що представники БЮТ намагалися вивести з ладу систему «Рада».

Парламент відкрився і пішов на перерву

Заступник спікера Верховної Ради Микола Томенко відкрив пленарне засідання й оголосив перерву до 11:30.

За його словами, нині тривають консультації на рівні Президента, Кабінету Міністрів і парламентських фракцій порядку денного Верховної Ради.

На 10:30 заплановане засідання погоджувальної ради в кабінеті спікера Арсенія Яценюка.

Томенко зазначив, що в разі позитивного рішення погоджувальної ради засідання продовжать об 11:30.

Фракція блоку Юлії Тимошенко, як і раніше, блокує трибуну й президію парламенту.

Вчора депутати вирішили розглянути на сьогоднішньому засіданні законопроекти з мінімізації впливу світової економічної кризи на українську економіку.В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
XS
SM
MD
LG