Доступність посилання

ТОП новини

Слідство розглядає три версії вибуху в Євпаторії


Під час рятувальних робіт, 25 грудня 2008 р.
Прокуратура відпрацьовує три можливі версії вибуху житлового будинку в Євпаторії, повідомив у понеділок керівник головного слідчого управління Генеральної прокуратури Андрій Хочунський.

За його словами, це: можливість вибуху від дій сторонніх осіб, від природного газу та вибух балонів із газовою сумішшю.

При цьому представник Генеральної прокуратури зазначив, що є висновки експертизи, які виключають можливість вибуху вибухових речовин типу гексогену.

«Найбільш імовірна версія (вибуху) – як наслідок порушень правил безпеки з кисневими балонами», – сказав Хочунський.

Прокуратура Криму затримала трьох підозрюваних у справі за фактом вибуху в житловому будинку в Євпаторії.

Серед затриманих – директор комунального підприємства «Житловик-1», майстер технічної ділянки й газоелектрозварювальник.

Експертна група Державного комітету із промислової безпеки охорони праці й гірничого нагляду з розслідування причин вибуху житлового будинку в Євпаторії виключила несправність газового обладнання як причину вибуху.

Вибух у п'ятиповерховому будинку по вулиці Некрасова в Євпаторії стався 24 грудня о 21:45. Зруйновано два під'їзди будинку. Внаслідок трагедії 27 осіб загинули, 21 людину врятували.

********
За повідомлення прес-служби Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, впродовж 28 грудня підрозділи МНС і комунальні служби міста прибирали прилеглу до будинку, в якому стався вибух, територію.

Комісія з перевірки технічного стану квартир у під'їздах, які не зазнали пошкоджень унаслідок вибуху, проводила візуальне обстеження несучих конструкцій усього будинку.

Триває процес придбання нового житла для постраждалих, виплата компенсацій за втрачене майно тощо, зазначили в МНС.

У місцевому санаторії «Феміда» тимчасово розселені 129 мешканців пошкодженого будинку, для них організовані харчування, медична та психологічна допомога.

На місці працює оперативний штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG