Доступність посилання

ТОП новини
20 січня 2021, Київ 09:51

Слідство розглядає три версії вибуху в Євпаторії


Під час рятувальних робіт, 25 грудня 2008 р.
Прокуратура відпрацьовує три можливі версії вибуху житлового будинку в Євпаторії, повідомив у понеділок керівник головного слідчого управління Генеральної прокуратури Андрій Хочунський.

За його словами, це: можливість вибуху від дій сторонніх осіб, від природного газу та вибух балонів із газовою сумішшю.

При цьому представник Генеральної прокуратури зазначив, що є висновки експертизи, які виключають можливість вибуху вибухових речовин типу гексогену.

«Найбільш імовірна версія (вибуху) – як наслідок порушень правил безпеки з кисневими балонами», – сказав Хочунський.

Прокуратура Криму затримала трьох підозрюваних у справі за фактом вибуху в житловому будинку в Євпаторії.

Серед затриманих – директор комунального підприємства «Житловик-1», майстер технічної ділянки й газоелектрозварювальник.

Експертна група Державного комітету із промислової безпеки охорони праці й гірничого нагляду з розслідування причин вибуху житлового будинку в Євпаторії виключила несправність газового обладнання як причину вибуху.

Вибух у п'ятиповерховому будинку по вулиці Некрасова в Євпаторії стався 24 грудня о 21:45. Зруйновано два під'їзди будинку. Внаслідок трагедії 27 осіб загинули, 21 людину врятували.

********
За повідомлення прес-служби Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, впродовж 28 грудня підрозділи МНС і комунальні служби міста прибирали прилеглу до будинку, в якому стався вибух, територію.

Комісія з перевірки технічного стану квартир у під'їздах, які не зазнали пошкоджень унаслідок вибуху, проводила візуальне обстеження несучих конструкцій усього будинку.

Триває процес придбання нового житла для постраждалих, виплата компенсацій за втрачене майно тощо, зазначили в МНС.

У місцевому санаторії «Феміда» тимчасово розселені 129 мешканців пошкодженого будинку, для них організовані харчування, медична та психологічна допомога.

На місці працює оперативний штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG