Доступність посилання

ТОП новини

«Наша Україна» провела з’їзд просто неба


Київ – Лідер партії «Наша Україна» Віктор Ющенко закликав політичні сили та «всю націю» виступити з акціями на підтримку денонсації Харківських угод та газової угоди 2009 року з Росією. Про це він заявив під час Х з’їзду партії, що відбувся сьогодні під стінами Верховної Ради. Ухвалену резолюцію з цього питання учасники з’їзду «просто неба» передали в Адміністрацію Президента України. Партія регіонів назвала сьогоднішній протест опозиції «черговою провокацією».

Віктор Ющенко у виступі перед делегатами назвав Харківські угоди політичною помилкою, яка призвела до того, що українська нація зазнала фінансових втрат. Також ці угоди, на думку лідера «Нашої України», становлять загрозу суверенітетові України, наголосив він.

«27 квітня 2010 року увійде в історію України як день ганьби. З кожним роком українська нація буде давати належну оцінку цим подіям», – сказав Ющенко. Українці мають сказати «ні» цим угодам, оскільки вони не вирішують ні політичні, ні економічні, ні соціальні проблеми.

У той же час Віктор Ющенко додав, що Харківські угоди слід розглядати спільно з корупційною, за його словами, газовою угодою 2009 року, підписаною тодішнім прем’єром Юлією Тимошенко, оскільки Україна зазнала через неї багатомільйонних збитків.

«Газові угоди і Харківські угоди мають бути денонсовані як такі, що суперечать нашим інтересам. Це наша земля, і ми самі наведемо на ній лад без чужого солдатського чобота і матроського черевика», – сказав Ющенко.

Наливайченко: «У партії є лідер – Віктор Ющенко»

Партія «Наша Україна» ухвалила також резолюцію щодо початку безстрокової кампанії «Владу під контроль!».

«Ми допоможемо людям відстояти свої конституційні права. На це буде спрямована діяльність усіх партійних організацій, наших представників у парламенті та органах місцевого самоврядування», – сказано в резолюції.

У документі також наголошується, що «Наша Україна» ставить перед собою завдання змінити нинішній режим.

Голова політради «Нашої України» Валентин Наливайченко, виступаючи, заявив: «Партія жива, діє, хоче і буде діяти. І у партії є лідер – Віктор Ющенко».

Харківські угоди – перемога української дипломатії – заява Партії регіонів

Тим часом у Партії регіонів Харківські угоди розглядають «як беззаперечну перемогу української дипломатії». Тому Партія регіонів не сприймає «істеричні заклики окремих політичних сил» і вважає цей «штучно спланований протест» черговою провокацією. Про це йдеться у заяві Партії регіонів.

«Ми розглядаємо Харківські угоди як беззаперечну перемогу української дипломатії, перший за останні п’ять років реальний і переконливий успіх державної влади на тернистому шляху відстоювання національних інтересів», – зазначено у заяві Партії регіонів.

Партія регіонів наполягає, що завдяки харківським домовленостям Україна змогла добитися «суттєвої знижки ціни на російський газ», що врятувало від неминучого знищення базові галузі вітчизняної промисловості, вберегла від банкрутства підприємства житлово-комунального господарства і теплокомуненерго.

Тому опозиційні політики, які домагаються денонсації Харківських угод, на думку авторів заяви Партії регіонів, «демонструють… аномальну короткозорість, засліплені власною безпорадністю та хворобливою жагою до політичного самоствердження».

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG