Доступність посилання

ТОП новини
23 Липень 2018, Київ 07:14

Президент Віктор Ющенко заявив, що Блок Юлії Тимошенко відповідає за переховування від правоохоронців колишнього депутата Верховної Ради Віктора Лозінського. Про це повідомила речниця глави держави.

«Політична сила, яка делегувала Лозінського в парламент – Блок Юлії Тимошенко – зробила все, щоб останньому вдалося принаймні на сьогодні втекти від правосуддя», – зазначила прес-секретар.

За її словами, підтвердженням тому є також небажання Кабінету Міністрів внести подання на звільнення Василя Моцного з посади голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Ванникова наголосила, що Президент вважає справою честі для Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки домогтися притягнення до відповідальності Лозінського.

Крім того, за словами речниці, Генпрокуратура направила в суд звернення про визнання недійсною передачу Лозінському мисливських угідь у Кіровоградській області.

Екс-депутат Віктор Лозінський перебуває у розшуку. Проти нього порушили кримінальну справу за підозрою у завданні навмисних тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті жителя Кіровоградщини Валерія Олійника.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG