Доступність посилання

ТОП новини

Єхануров каже, що суд визнав безпідставність звинувачень КРУ проти нього


Колишній міністр оборони Юрій Єхануров наголошує, що довів у судовому порядку безпідставність звинувачень у корупційних діях на свою адресу з боку Головного контрольно-ревізійного управління, а також прем’єра Юлії Тимошенко.

За словами екс-міністра, 15 липня він отримав резолютивну частину постанови Окружного адміністративного суду Києва, що розглядав його позов.

«У постанові йдеться про те, що «суд не згоден з позицією представника Верховної Ради, що позивача звільнено за зловживання, зазначені в акті ГоловКРУ... Ці відомості станом на день ухвалення опротестовування постанови не знайшли свого підтвердження під час перевірки Генеральної прокуратури », – зазначив Єхануров.

Крім того, за його словами, в документі наголошується, що «звільнення міністра має винятково політичний характер».

Колишній голова Міноборони нагадав, що в своїй позовній вимозі він просив скасувати постанову Верховної Ради про його звільнення, проте суд відмовив йому в цьому, пославшись на рішення Конституційного Суду від 11 грудня 2007 року. Відповідно до цього рішення, парламент може звільняти міністрів оборони, внутрішніх справ і закордонних справ без подання Президента.

Єхануров не виключає, що подасть апеляцію на рішення суду, проте каже, що не має наміру «стояти на дорозі» у нового міністра оборони, якщо Верховна Рада зможе його призначити.

Тим часом у КРУ заявили, що не ознайомлені з рішенням суду про безпідставність обвинувачень екс-міністра оборони.

Парламент звільнив Єханурова з посади міністра оборони 5 червня, пояснивши, що відставка пов’язана з численними порушеннями в Міноборони, виявленими КРУ.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG