Доступність посилання

ТОП новини

БЮТ проситиме ГПУ розібратися з «фальсифікацією» НУ-НС


Депутати з фракції БЮТ звернуться до Генеральної прокуратури України у зв’язку із фальсифікацією протоколу засідання фракції «Наша Україна – Народна самооборона» з підписами народних депутатів за відставку Миколи Мартиненка з посади голови фракції НУ-НС.

Про це заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко повідомив в інтерв’ю журналістам.

«Депутати з фракції БЮТ звернуться до Генеральної прокуратури України для того, щоб вона відкрила справу за фактом шахрайства та службової підробки, оскільки ми не можемо допустити, щоб хтось в Секретаріаті Президента, чи там в офісі Партії регіонів, чи десь за кордоном сидів і підписувався замість депутатів, а потім реєстрував цей документ у Верховній Раді України», – заявив Томенко.

Він повідомив, що є «так званий протокол» засідання фракції НУ-НС від 23 жовтня, який «явно сфальсифіковано». За словами віце-спікера, з 38 народних депутатів, які нібито підписалися за відставку Миколи Мартиненка з посади голови фракції «Наша Україна – Народна самооборона», 14 були відсутні на засіданні.

Томенко стверджує, що народні депутати Тарас Стецьків та Олександр Клименко вже заявили, що не були присутніми на засіданні фракції й не ставили підписи за відставку керівництва.

«Він зазначив, що про причетність до цієї ситуації керівництва Секретаріату Президента та керівництва Партії регіонів свідчить той факт, що саме представники Секретаріату Президента та цієї політичної сили 23 жовтня заявили про зібрання 38-ми підписів депутатів за відставку керівника фракції НУ-НС, і це є свідченням реалізації «спільного проекту під так звану технічну коаліцію».

«Ця політична операція завершилась нічим», – наголосив Томенко.

За інформацією газети «Комерсант-Україна», глава Секретаріату Президента України, голова політради партії «Наша Україна» Віра Ульянченко не виключає можливості відставки лідера фракції НУ-НС Мартиненка і повернення на цю посаду В’ячеслава Кириленка. Видання стверджує, що 22 жовтня члени фракції НУ-НС відновили збір підписів за відставку Мартиненка.

23 жовтня Кириленко заявив, що в НУ-НС зібрана вже достатня кількість голосів для зміни лідера фракції.

26 жовтня депутати від НУ-НС Борис Тарасюк та Олесь Доній заявили, що легітимного списку з підписами депутатів від НУ-НС за відставку Мартиненка не існує.
XS
SM
MD
LG