Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 02:17

Угорський уряд надасть Україні півмільйона доларів для боротьби з епідемією


Рішення про виділення півмільйона доларів на допомогу в подоланні епідемії грипу та ГРВІ в Україні ухвалив уряд Угорської Республіки. Про це сьогодні, перебуваючи в Ужгороді, повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Дмитро Ткач.

За його словами, в рамках допомоги від Угорщини Україна вже незабаром отримає 20 тисяч доз вакцин проти грипу А/H1N1. Проте на сьогодні існує проблема щодо визнання цих вакцин в Україні, тому наразі Угорщина та Україна погоджують ці питання на рівні Міністерств охорони здоров’я.

Також у рамках допомоги від Угорщини Україні передадуть спеціальні тест-системи для визначення грипу А/H1N1. «З допомогою цих систем можна буде визначати грип навіть на рівні районних лікарень, і це попри те, що нині навіть на рівні області в Україні цей тип грипу не можуть визначити», – додав Ткач.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині також повідомив, що сьогодні до Закарпаття представники Червоного Хреста Угорської Республіки привезли перший транш гуманітарної допомоги на загальну суму 25 тисяч доларів. В основному, це одноразові маски та ліки, які передали Закарпатській обласній інфекційній лікарні та відділенням Червоного Хреста в районах області.
XS
SM
MD
LG