Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 18:02

У 2009-му обсяг торгівлі між Україною та Ізраїлем впаде на 20-30% – Ліберман


Віце-прем’єр, міністр закордонних справ Ізраїлю Авігдор Ліберман заявляє, що для поліпшення економічних відносин з Україною не вистачає низки базових документів, зокрема про захист інвестицій між двома державами.

Голова МЗС Ізраїлю також прогнозує, що цьогорічний товарообіг між двома країнами впаде у зв’язку з економічною кризою. «У 2008-му товарообіг був близько 700 мільйонів доларів. У 2009-му обсяг торгівлі впаде на 20-30% і, природно, впаде обсяг ізраїльських інвестицій в українську економіку», – сказав міністр.

Разом із тим, Ліберман наголосив, що є низка перспективних напрямів для співпраці. За його словами, Україна і в 2009 році буде основним постачальником зерна в Ізраїль. «Думаю, що ізраїльський ринок дуже важливий для українського сільського господарства», – додав міністр.

Загалом свій візит до України голова МЗС Ізраїлю назвав успішним. «Я дуже радий такому насиченому, практичному візиту, з конкретними пунктами. Якщо ми все це реалізуємо, то впродовж року можемо вивести наші відносини на інший якісний рівень», – сказав Ліберман.

5 грудня міністр закордонних справ Ізраїлю прибув в Україну з офіційним візитом, який триватиме до 9 грудня включно.
XS
SM
MD
LG