Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 03:17

Ющенко звинувачує Тимошенко в корупцiї i просить СБУ розiбратися


Президент Вiктор Ющенко звинувачує в корупцiї Прем’єр-мiнiстра Юлiю Тимошенко i просить Службу безпеки розiбратися в цьому питання.

«Питання до Служби безпеки України – за останнi 10 днiв поширилася iнформацiя про те, що БЮТ розробив систему заохочень на майбутнiх виборах», – заявив глава держави на нарадi з керiвниками силових відомств.

За словами Ющенка, п’яти членам окружних виборчих комiсiй, якi забезпечать перше мiсце Тимошенко на майбутнiх президентських виборах, як бонус обiцянi мiсця у виборчих списках на виборах до мiсцевих рад.

Крім того, Президент заявив, що за останнi два мiсяцi прем’єр вирiшила пiдвищити заробiтнi плати людям тих професiй, якi будуть задiянi на президентських виборах. «Це полiтична корупція», – заявив глава держави.

Вiн наголосив, що озвученi факти є «пiдказкою» для Генеральної прокуратури.

Водночас перший віце-прем’єр Олександр Турчинов називає необ’єктивними заяви Президента Віктора Ющенка на нараді із протидії корупції.

«Ми звикли до таких посилань, до таких «чорних меседжів» і якось, останнім часом, навіть не звертаємо на них уваги, тому що, на жаль, об’єктивності там мало», – сказав Турчинов.

Recommended

XS
SM
MD
LG