Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 00:07

ЄС закликає Україну до реформ та інновацій в економіці


На сьогодні конкурентоздатність української економіки низька, і за останні кілька років вона тільки погіршилася, заявив прес-конференції голова представництва Європейського Союзу в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.

«Українська економіка не може спиратися тільки на сировину та товари. Процес переходу української економіки на інновації та високі технології повинен прискоритися і стати стратегічною метою для України», – заявив представник ЄС.

За його словами, слід продовжити реформи, спрямовані на впровадження інноваційних технологій в економіку України.

Цього можна досягнути, приміром, через поліпшення інфраструктури наукового сектору, а також більшу комерціалізацію наукових знань, додав він, і людський ресурс для цього в Україні наявний.

«У цьому можуть допомогти наші проекти, мета яких – стимулювати ноу-хау в українській економіці через поліпшення її інноваційної політики» – сказав Пінту Тейшейра.

Він сподівається, що спеціально створене середовище та інфраструктура дозволять не тільки значно зменшити «відтік мізків» із України, але також зробить Україну привабливою для іноземних науковців.

«Європейська Комісія хотіла б надати більше фінансових можливостей, але спочатку хоче переконатися, що проекти принесуть результати», – завершив він.

Recommended

XS
SM
MD
LG