Доступність посилання

ТОП новини

Працівники електромеханічного заводу Харкова вимагають зарплату майже за рік


Сьогодні колектив Харківського електромеханічного заводу влаштував пікет під стінами обласної державної адміністрації, вимагаючи виплатити їм зарплату майже за рік.

Загальна заборгованість із заробітної плати на заводі становить понад 6,5 мільйона гривень, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

За словами працівників, процес санації, що вже кілька років триває на заводі, робиться непрофесійно і на користь певних комерційних структур. Крім того, людей не влаштовують непрозорі схеми, які використовує керівництво заводу: замість того, щоб напряму працювати із замовниками та реалізовувати готову продукцію, підприємство користується послугами численних посередників, кажуть пікетники.

Незадоволений менеджментом та керівництвом заводу і голова облдержадміністрації Арсен Аваков. За його словами, він вже мав розмову із міністром промислової політики Володимиром Новицьким. Новицький, за словами Авакова, заявив про намір змінити керівництво підприємства.

Окрім заборгованості із зарплати, на електромеханічному заводі суттєва дебіторська заборгованість – 130 мільйонів гривень. Обсяги виробництва у порівнянні з минулим роком скоротилися майже на 72 відсотки.
XS
SM
MD
LG