Доступність посилання

ТОП новини

Які особливості нинішньої виборчої кампанії? Що стало сенсацією виборів? (Огляд преси)


Київ – Ключовою особливістю цієї виборчої кампанії є «запрограмованість» українців на те, що їм належить вибирати з двох. І ця
політтехнологічна (а частково соціологічна чи медійна) технологія, солідно підкріплена фінансовим ресурсом, не дала збою, наголошує газета «День». Видання також пише, що своєрідною сенсацією виборів став прорив Сергія Тігіпка. З одного боку, це тріумф технологій, переконані газетярі, а з іншого – часткове розвінчування міфу про «постійність» українського виборця.

Будь-якому переможцеві президентських виборів можна поспівчувати, адже Україну треба витягувати з кризи й економічної депресії. При цьому, як наголошує газета «День», глава держави не відповідає за стан економіки. Його завдання полягає в тому, щоб сформувати адекватний уряд, який впорався б з антидепресивним завданням і зміг консолідувати суспільство. Тож у будь-кому разі українців чекають зміни на краще, запорукою яких є інстинкт самозбереження, притаманний і українській еліті, і народу. На цьому наголошується в статті «Дряхлій системі не жити!».

За минулий кризовий рік в Україні побудували приблизно 4 млн. квадратних метрів житла, а це в 2,5 рази менше, аніж у 2008 році. Експерти переконують, що збільшення реального попиту на нерухомість можливе лише після відновлення банківської системи та іпотечного кредитування. З прогнозами цін на нерухомість у цьому році знайомить газета «Факти».

В Україні погано організована система збирання та утилізації відходів, насамперед небезпечних, стверджує газета «Голос України». Якщо підприємства, які мають звітувати про свою діяльність, поступово звикають до цивілізованої системи утилізації, то у питанні збору небезпечних побутових матеріалів від населення, і кінь не валявся. Лише одиниці звертаються до спеціалізованих установ. Водночас, щоб вирішити проблему, варто лише звернутися до європейської практики. Зокрема, забезпечити сортування сміття, організувати систему, за якої людям буде вигідно здавати небезпечні відходи.
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG