Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 22:47

Правозахисники засудили страту двох опозиціонерів в Ірані


Правозахисна організація «Міжнародна амністія», а також уряди США і Великобританії засудили страту в Ірані двох учасників акцій протесту опозиції проти підсумків минулорічних президентських виборів.

Правозахисники назвали страту опозиціонерів «шокуючою». За їхніми словами, те, що сталося, продемонструвало, що іранська влада не зупиниться ні перед чим у своєму прагненні придушити мирні протести.

Міністр закордонних справ Великобританії Девід Мілібенд зауважив, що страта опозиціонерів підриває довіру до взятих Іраном зобов’язань із дотримання прав людини.

Раніше представник Білого дому Білл Бертон назвав страту «вбивством політв’язнів» і наголосив, що такі дії лише посилять ізоляцію іранського керівництва.

Вчора влада Ірану офіційно підтвердила, що в четвер були страчені двоє учасників акцій протесту опозиції проти підсумків торішніх президентських виборів.

Як заявив головний прокурор Ірану Аббас Доулатабаді, ці особи були засуджені за участь у антидержавній змові та підготовці вбивств і терактів.

Recommended

XS
SM
MD
LG