Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 18:39

На Харківщині зросла кількість охочих голосувати вдома


Як повідомив голова обласної територіальної виборчої комісії Харкова Микола Селезньов, кількість охочих проголосувати вдома у другому турі президентських виборів на Харківщині складає 3,5%-4%. У першому турі кількість таких виборців становила 3%.

Причину різкого збільшення кількості виборців, що висловили бажання проголосувати вдома, Микола Селезньов пов’язує з погодними умовами і зростанням рівня захворюваності.

«Все ж таки в більшості випадків це пов’язано із тим, що люди захворіли… І також мені здається, що проявили деяку активність громадські організації, які потурбувалися про людей похилого віку. Бо навіть якщо людина в принципі може пересуватися, по цій ожеледиці просто не піде на дільницю. Тут також потурбувалися сусіди, ще хтось... Тому, на мій погляд, це вплинуло в комплексі на збільшення кількості заяв із проханням дозволити проголосувати за межами виборчої дільниці», – сказав Микола Селезньов.

Він не зміг підтвердити інформації про те, що на виборчій дільниці №39 в Зачепилівському районі Харківської області зникли списки виборці. За словами голови облтервиборчкому, йому про це нічого не відомо.

Раніше прес-служба Харківської обласної державної адміністрації повідомила із посиланням на голову Зачепилівської райдержадміністрації Івана Загнія, що на дільниці №39 зникли списки виборців, а згодом члени комісії отримали другі екземпляри.
XS
SM
MD
LG