Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 01:28

Саакашвілі обіцяє демократичні й економічні реформи в Грузії


Президент Грузії Міхеїл Саакашвілі пообіцяв у п’ятницю здійснювати демократичні реформи і поліпшити економічний стан країни.

Вибори мера Тбілісі та органів місцевого самоврядування наприкінці вести «мають стати показовими», сказав він. «Це буде іспит на демократію і суспільну культуру… Ці вибори мають стати кроком уперед і наближенням до Європи», – заявив президент.

Виступаючи зі щорічним звітом у парламенті Грузії, він також пообіцяв поліпшити свободу засобів інформації й оголосив план «податкової амністії» для грузинських регіональних телеканалів.

Саакашвілі оголосив нинішній рік «роком економічного видужання» після того, як, за його словами, процес економічного занепаду в Грузії вже зупинений.

Президент додав, що в роботі уряду наголос поставлять на подальшій лібералізації економіки.

А зовнішня політика Тбілісі, сказав Саакашвілі, й далі спрямована на «повернення» Грузії до «європейської родини» й на її інтеграцію в НАТО і Європейський Союз.

За його словами, «наш курс – євроатлантичний, і грузинський народ уже давно обрав цей шлях – шлях модернізації, шлях, що веде до Європи».

Багато хто намагається змусити Грузію звернути з цього шляху, сказав її президент, «але, незважаючи на будь-які шантаж та погрози, Грузія ніколи не стане на коліна».

Recommended

XS
SM
MD
LG