Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 01:26

Більшість військ США в Афганістані переведуть під командування НАТО


Більшу частину американських військ, які перебувають в Афганістані, переведуть до складу Міжнародних сил сприяння безпеці (ISAF) під командування союзу НАТО.

Таким чином має бути значною мірою подолано різницю між двома міжнародними операціями, які відбуваються нині в Афганістані, – багатонаціональними Міжнародними силами сприяння безпеці (ISAF), що перебувають в Афганістані за мандатом Ради безпеки ООН і під командуванням НАТО, та Операцією «Тривала свобода» в складі коаліції під проводом США, що складається переважно з американських і афганських урядових військ.

Як заявив у вівторок чільний представник командування ISAF в Афганістані контр-адмірал Ґреґорі Сміт, цей крок є частиною нової стратегії командувача одночасно і ISAF, і Операції «Тривала свобода» американського генерала Станлі МакКрістала.

Як очікують, із приблизно 30 тисяч американських військових, які нині діють у рамках Операції «Тривала свобода», близько 21 тисячі мають перевести до складу ISAF. На початок березня в Міжнародних силах сприяння безпеці було майже 90 тисяч військових та фахівців із 44 країн світу, з яких понад 50 тисяч американців.

Recommended

XS
SM
MD
LG