Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 02:28

У Рівному закликають Януковича вшанувати Героїв УПА й звільнити Табачника


Депутати Рівненської обласної ради схвалили звернення до Президента України Віктора Януковича, Верховної Ради України та Міністерства закордонних справ з приводу намірів переглянути Укази Президента Ющенка про присвоєння звання «Герой України» Степанові Бандері та Романові Шухевичу.

«Степан Бандера, Роман Шухевич були, є і будуть Героями України, і ніяке скасування Указів не порушить цього їхнього статусу. Можливе скасування Указів лише сприятиме збуренню громадської думки, призведе до дестабілізації політичної ситуації та розмежування українського суспільства», – мовиться у зверненні.

Водночас депутати закликали українців відзначити 6 квітня разом з рівнянами 60 роковини найбільшого в історії УПА Гурбинського бою з військами НКВС і Червоної армії та висловили бажання бачити в себе під час урочистостей Президента України Віктора Януковича.

Сьогодні ж Рівненська обласна рада висловила підтримку зверненню інших західноукраїнських рад, зокрема Івано-Франківської, щодо неприпустимості призначення міністром освіти і науки Дмитра Табачника. На переконання депутатів, заяви новопризначеного міністра про «черговий перегляд історії України, про зміну мовної концепції в освіті і врешті намагання ліквідувати зовнішнє незалежне оцінювання не можуть залишити байдужими».

«Це замах на душі та уми молодого покоління українців, якого не можемо допустити», – мовиться в заяві. Депутати озвучили вимогу до Кабінету Міністрів звільнити Табачника з посади міністра освіти.

Recommended

XS
SM
MD
LG