Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 06:43

Азаров критикує владу Києва і дає їй три місяці


Прем’єр-міністр під час наради в суботу з керівництвом Київської міської державної адміністрації та урядовими керівниками щодо нагальних потреб Києва скритикував владу у Києві за незадовільну роботу й заявив, що, на його погляд, «влада в столиці не працює».

Як сказав Микола Азаров, уряд готовий допомогти київській владі наводити порядок у столиці – грошима, нормативними актами, ресурсами міністерств та відомств.

Він заявив, що навести порядок у столиці вимагає Президент Віктор Янукович, і додав: «Питання ставиться твердо: або поліпшуйте свою роботу, або добровільно пишіть заяви» (про звільнення).

Прем’єр оголосив міському голові й голові міськдержадміністрації Леонідові Черновецькому: «Якийсь час ми вам допомагатимемо наводити порядок». Відповідальним від уряду за це наведення порядку в Києві буде віце-прем’єр-міністр із питань регіональної політики Віктор Тихонов, сказав Прем’єр-міністр.

При цьому він наголосив, що якщо в короткі терміни результату не буде, то уряд змушений буде піти на радикальні кроки, а відповідальність за стан міста повинні нести персонально київський голова та голови районних адміністрацій.

Азаров дав три місяці на наведення порядку і звернув увагу, що ці три місяці – «не відтермінування від відповідальності, а час на щоденну роботу зі звітом перед урядом щотижня».

«Ці три місяці не означають, що ми вас відпускаємо у вільне плавання. Якщо ситуація не поліпшиться, то доведеться вживати твердіших заходів», – сказав Прем’єр-міністр.

Recommended

XS
SM
MD
LG